Prawo jazdy Bytom

Prawo jazdy Bytom

Chcesz zdawać na prawo jazdy w Bytomiu i mieć pewność, że przygotowałeś się do egzaminu najlepiej jak jest to możliwe? Zapraszamy do nas! U nas nie tylko odbędziesz profesjonalny kurs nauki jazdy, ale będziesz się uczył od najlepszych!

Jak zrobić prawo jazdy w Bytomiu?

Bytom to niezwykle trudne miasto pod względem poruszania się po drogach. Wiele zawiłych uliczek, zaułków oraz ulic jednokierunkowych. Jest to zarówno najlepsze miejsce do nauki jazdy – ponieważ ucząc się na trudnych przypadkach, poradzimy sobie z każdym problemem na drodze, oraz najgorsze do zdawania – gdyż jeden mały błąd przy takiej ilości problematycznych miejsc dyskwalifikuje nas w trakcie egzaminu i musimy podchodzić do niego ponownie.

Dlatego tak ważne jest, aby wybrać odpowiednią szkołę jazdy. My oferujemy Ci kurs prawa jazdy prowadzony przez profesjonalnych, na bieżąco szkolonych instruktorów, którym nie straszne nowe przepisy drogowe oraz zmieniające się zasady zdawania egzaminu. Nauczą Cię wszystkiego, co konieczne abyś z łatwością zdał egzamin na prawo jazdy, a w tym: przepisów, jazdy po mieście oraz po placu manewrowym, a także jazdy ekologicznej – która jest obecnie jednym z wymogów egzaminacyjnych.

Tak przygotujemy Cię na prawo jazdy w Bytomiu

Kurs nauki jazdy w naszej szkole w Bytomiu składa się z dwóch części:

  • Szkolenie teoretyczne – aby móc wyjechać na miasto, najpierw nauczysz się wszystkich zasad jazdy po drogach w trakcie profesjonalnego szkolenia przeprowadzanego przez naszego instruktora. Znaki drogowe, zasady jazdy po ulicach, czy tak zwane „skrzyżowania” pomogą Ci w późniejszym szkoleniu praktycznym i pozwolą poczuć się bezpiecznie w trakcie każdego kolejnego etapu kursu.

  • Szkolenie praktyczne – obejmuje plac manewrowy oraz jazdy po mieście. W trakcie tej części szkolenia nauczysz się robić łuk, parkować równolegle czy prostopadle, a także przekonasz się jakie to uczucie i odpowiedzialność jeździć po drogach pośród innych kierowców.

W naszej szkole gwarantujemy Ci fachową pomoc instruktora, który z przyjemnością odpowie na wszystkie zadane przez Ciebie pytania oraz zrobi co w jego mocy, abyś jak najlepiej nauczył się zasad ruchu drogowego – zarówno w teorii, jak i w praktyce. Otrzymasz także profesjonalny zestaw, który zawiera podręczniki do nauki jazdy – w tym nauki zasad ruchu drogowego oraz pierwszej pomocy, a także płytę z testami, które na pewno ułatwią Ci zdanie egzaminu teoretycznego.

Wybierając nas masz pewność, że zaufałeś najlepszej szkole jazdy. Lata doświadczenia oraz dobra znajomość miasta przez naszych instruktorów sprawiają, że mamy wysoką zdawalność egzaminu. Wynika to również z faktu, że w Bytomiu znajduje się Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego – nasi instruktorzy przez lata pracy w mieście i wiele obserwacji wiedzą na co zwracać uwagę i które z miejsc są najbardziej problematyczne dla kursantów.

Jeżeli nas wybierzesz gwarantujemy, że przygotujemy Cię do egzaminu na prawo jazdy w sposób kompleksowy i profesjonalny, a Ty zdasz egzamin tak łatwo, szybko i sprawnie jakbyś jeździł od lat!