Kurs nauki jazdy Bytom

Kurs nauki jazdy Bytom

Profesjonalny kurs nauki jazdy? Bytom cieszy się sporą popularnością wśród kursantów dzięki temu, że jest jednym z miast, w którym znajduje się siedziba WORD-u. Oferujemy Państwu nasz kurs nauki jazdy w Bytomiu i robimy to z pełną odpowiedzialnością, bo wiemy, że jesteśmy rzetelną i profesjonalną firmą, a nasi instruktorzy to prawdziwi fachowcy w swojej dziedzinie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze kursy były odpowiednio przygotowane oraz budziły zadowolenie naszych klientów.

Zainteresowany kursem nauki jazdy w Bytomiu?

Kurs nauki jazdy ma na celu przygotować kursanta do późniejszego zdania egzaminu na prawo jazdy. My mamy to szczęście, że w Bytomiu znajduje się Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego i możemy uczyć kursantów jazdy po mieście, w którym faktycznie będzie odbywał się egzamin. Dodatkowym atutem jest fakt, że nasi instruktorzy widząc samochody egzaminacyjne w Bytomiu, wiedzą na co zwrócić szczególną uwagę oraz jakie miejsca sprawiają największy problem egzaminowanym. Swoje spostrzeżenia przekazują później kursantom, którzy są lepiej przygotowani do zdawania egzaminu na mieście.

Etapy nauki jazdy w Bytomiu

Kurs nauki jazdy dzieli się na dwie części:

– teoretyczną – która ma na celu wprowadzenie kursanta w tajniki poruszania się na drodze. W trakcie kursu instruktor zapoznaje kursantów ze znakami drogowymi, przepisami prawnymi, pierwszą pomocą oraz sytuacjami na drodze, czyli tak zwanymi „skrzyżowaniami”. Podstawy teoretyczne są bardzo istotnym elementem całego kursu nauki – uczą one zachowań na drodze oraz dają wstępne przygotowanie do jazd na mieście.

– praktyczną – po części teoretycznej kursantowi przypisywany jest instruktor, który będzie prowadził go do końca kursu. Na początku, instruktor prowadzi jazdy na placu manewrowym, by zapoznać kursanta z samochodem i podstawami jazdy praktycznej. Następnie, odbywają się jazdy w Bytomiu, gdzie kursant uczy się specyfiki miasta oraz poruszania się pośród innych kierowców.

W trakcie kursu otrzymasz od naszej szkoły zestaw książek do nauki jazdy oraz testy na płycie CD , które odpowiadają tym wyświetlającym się na ekranie komputera w trakcie na egzaminu teoretycznego na prawo jazdy.

Po tak zakończonym kursie, z zaliczonymi zajęciami teoretycznymi i praktycznymi, kursant może bez obaw zgłosić się do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bytomiu, by tam czekać na swoją kolej podejścia do egzaminu.

Egzamin na prawo jazdy podzielony jest na dwa etapy:

  • Teoretyczny – z bazą liczącą około 2660 pytań. Podczas egzaminu, kandydat opowiada na wyświetlane losowo przez system komputerowy pytania,

  • Praktyczny – dzielący się na:

– przygotowanie samochodu – sprawdzenie poziomu oleju w silniku, płynu hamulcowego, płynu w spryskiwaczach, a także sprawdzenie działania sygnału dźwiękowego i świateł zewnętrznych samochodu,

– manewry – sprawdzenie płynności ruszania autem, „łuk” oraz ruszanie z miejsca na wzniesieniu,

– jazdę po mieście.

Jeżeli chcesz szybko i bez problemów zdać egzamin na prawo jazdy, zgłoś się do nas. Gwarantujemy pełną satysfakcję z naszego kursu nauki jazdy!